l e v e l

Правила участі в програмі

2. Участь

2.1. Учасниками Програми можуть бути особи, які досягли 18 річного віку і постійно проживають на території України.

2.2. При вступі до Програми кожен Учасник отримує пакет, що містить одну основну картку і картку-брелок, які мають єдиний бонусний рахунок. Пакет учасника можна отримати в торговельних точках на умовах, визначених Організатором та Партнером. Право стати учасником Програми отримує особа, яка здійснила купівлю товару (послуг) у торговельних точках мережі АЗС SOCAR на суму 500,00 (п'ятсот) або більше гривень.

2.3. Разом із карткою Учасник отримує ПІН-код (знаходиться на Основній картці під захисним скретч-шаром), необхідний для реєстрації картки на сайті Організатора програми.

2.4. Про умови Програми можна дізнатися в торговельних точках, з веб-сторінки або за телефоном гарячої лінії.

2.5. Картка служить ідентифікатором покупця – Учасника Програми.

2.6. Картка обслуговується тільки в торговельних точках, що приймають участь у Програмі. Їх перелік може змінюватись. Актуальна інформація про торговельні точки, які приймають участь у Програмі міститься на веб-сторінці мережі АЗС SOCAR.

2.7. Картка не може бути використана в якості банківської, кредитної, платіжної або для здійснення інших операцій непередбачених умовами Програми.

2.8. Програма розрахована виключно для особистого користування особами, які є учасниками Програми. Бонусні бали і винагороди, нараховані за результатами участі в Програмі не можна передавати, продавати або будь-яким іншим способом відчужувати на користь третіх осіб.

2.9. Датою початку участі Учасника в Програмі є дата здійснення ним першої транзакції в торговельній точці мережі АЗС SOCAR з використанням картки.

2.10. Картка є активною протягом терміну дії Програми.