SOCAR почав розвивати новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо

Мережа АЗС SOCAR спільно з європейськими компаніями «VIALTIS» і «Instantic» почала розвивати в Україні новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо.

Результатом співпраці офіційного представника компанії SOCAR Energy Ukraine підрозділу  «С Кард Сервіс» і міжнародної датської компанії «VIALTIS» стала платформа, яка дозволяє користувачам розраховуватися за паливо на АЗК з мобільного телефону за допомогою SMS-повідомлень. 

Даний спосіб оплати особливо вигідний для великих компаній, які  більше не прив’язані до процесу видачі талонів або паливних карток.  Відкриваючи свій кабінет на платформі, компанія закуповує необхідну кількість пального, а водії отримуючи 7-значний код у SMS-повідомленні розраховуються з його допомогою на АЗК. Таким чином, компанія може контролювати процес витрати пального і не мати територіальної прив’язки до місця знаходження транспортних засобів.

Даною системою, для оптимізації логістичних процесів, вже давно користуються у Європі. В Україні ж така функція з’явилася лише у цьому році.