Сезон Супергероїв на SOCAR відкрито!

До сезону відпусток у батьків та літніх канікул у дітей ми почали готуватися ще на початку весни. 

На великих трасових АЗК запустили дитячі куточки. Для Buta-кафе було розроблено спеціальне дитяче меню - не тільки смачні, але і корисні страви. В асортименті магазину з'явилися додаткові позиції, які допоможуть зайняти дитину в дорозі: м'які іграшки, дитячі дорожні ігри, тематичні набори LEGO, за допомогою яких можна розігрувати реальні сценарії з життя або створювати фантастичні історії.

А в червні на київських АЗК SOCAR стартував не менш захоплюючий проект, який дозволить юним мандрівникам доторкнутися до світу Супергероїв. Турботливим батькам потрібно зробити три простих кроки: сфотографувати свою дитину біля Супергероя, викласти фото в соцмережі з хештегом #сокарсуперкідс або #socarsuperkids, показати фото касиру і отримати в подарунок унікальну маску.

Колекція з 5 різних масок Супергероїв - це можливість взяти участь у розіграші Головного призу - професійній фотосесії для всієї родини. І якщо ви згодні, ваше чадо також може стати обличчям дитячої рекламної кампанії SOCAR!

Відтепер можемо скромно заявити: мережа наших автозаправних комплексів - комфортне місце для всієї родини. Хочете перевірити? Чекаємо Вас на наших АЗК цілодобово.

Місце, де зберігається додаткова інформація про Супергероїв, тут https://www.socar.family

Місце, куди можна приходити з питаннями і пропозиціями - офіційні страниці SOCAR в Фейсбуці та Інстаграмм.

До зустрічі! Як це здорово - бути Супергероєм!