Почесна нагорода Президента Азербайджану голові SOCAR Ровнагу Абдулаєву

Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв нагородив орденом «Шохрат» (орденом «Слава») Президента Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки (SOCAR) Ровнага Абдулаєва.

Відповідний указ опублікований на офіційному сайті Президента Азербайджанської Республіки. У ньому говориться, що Ровнаг Абдуллаєв удостоєний нагороди "за заслуги в розвитку нафтової промисловості в Азербайджанській Республіці».

Колектив SOCAR в Україні вітає Президента SOCAR Ровнага Абдулаєва зі знаменною подією - врученням ордена «Шохрат», а також з Днем народження. Бажаємо міцного здоров'я, сімейного благополуччя і невичерпності життєвих сил у здійсненні великих звершень.

03 квітня Ровнаг Абдулаєв відзначає своє 50-річчя. Посаду Президента Азербайджанської Державної нафтової компанії (SOCAR) він займає з 2005 року. На цей час припали резонансні події світового енергетичного ринку і великий поступ у розвитку енергетичних відносин між Азербайджаном та іншими країнами світу, включаючи будівництво нафтопереробного заводу контейнерного терміналу в Туреччині, початок другої фази розробки азербайджанського газоконденсатного родовища «Шах Деніз»",  реалізація інфраструктурного проекту ТАNАР.