Акція «Socar love story»

З 1 по 14 лютого 2017 року завітай на будь-який АЗК «SOCAR»,  вислови свої почуття та отримай романтичні подарунки!

1. З 01.02.2017 р  по 14.02.2017 на АЗС "Socar" проходить акція «Socar love story»

2. Механіка проведення конкурсу #socarlovestory у мережі Facebook

2.1. Для участі в конкурсі - зроби фото чи відео на АЗК Socar, через яке потрібно освідчитися у коханні та залиш його у коментарях до допису з анонсом акції #socarlovestory на офіційний сторінці Socar Energy Ukraine у мережі Facebook.

2.2. Закохані, чиї визнання наберуть найбільшу кількість позначок «Мені подобається» отримають призи, а саме: одну з 2 подорожей до Львова з романтичною вечерею і приємними SPA-процедурами від партнера - готельного комплексу «Таурус», або 1 з 8 сертифікатів на двох на місця для поцілунків в кінотеатрі Multiplex.

3. Механіка проведення конкурсу #socarlovestory у мережі Instagram

3.1.Для участі в конкурсі - зроби фото чи відео на АЗК Socar, через яке потрібно освідчитися у коханні та опублікуй його з хештегом #socarlovestory у своєму Instagram.

3.2. Закохані, чиї визнання наберуть найбільшу кількість позначок «Мені подобається» отримають призи, а саме: подорож до Львова з романтичною вечерею і приємними SPA-процедурами від партнера - готельного комплексу «Таурус», або 1 з 3 сертифікатів на двох на місця для поцілунків в кінотеатрі Multiplex.

15 лютого 2017 року о 12:00 буде визначено переможців  (при цьому буде враховано голоси за фото, отримані виключно у період проведення акції). Результати будуть опубліковані на офіційних сторінках Socar Energy Ukraine в мережах Facebook та Instagram.