Соціальні проекти

Благодійна допомога Володарській школи-інтернату

Шкільний випускний вечір вихованцям Володарської санаторної школи-інтернату запам'ятався неабиякою серйозною підготовкою до урочистого вручення атестатів. А сааме тим, що образи і наряди випускникам створювали професійні модельєри і візажисти.

Таку підготовку до свята організувала компанія SOCAR, попередньо зібравши кошти для цього дійства через благодійну акцію у мережІ АЗК. За підсумками акції частина грошових коштів, отриманих від продажу на заправках наліпок-метеликів, шоколаду та жувальних гумок, перераховувалася на придбання одягу вихованцям Володарської школи-інтернату для випускного вечора.

Партнери з проведення акції – мережі магазинів чоловічого ділового одягу Gregory Arber і сучасного жіночого одягу TS City – уважно підійшли до виготовлення одягу для випускників, регулярно виїжджаючи на зняття мірок і примірку костюмів.

Вихованцями Володарської школи-інтернату, як і всім дітям, які залишилися без батьків, завжди бракує уваги і виконання простих дитячих бажань. Дорослим же здійснити їх майже нічого не коштує. Тому SOCAR доклали зусиль аби створити цим дітям справжнє свято та випускний вечір, який би запам'ятався як один з най яскравіших моментів шкільного життя.

Схожі адресні акції з надання різного роду допомоги компанія буде проводити і надалі.